Cantec de Gheata si Foc Romania
Parerea ta Imagineforum
Bine ati venit in Westeros!
Pentru a putea vizualiza intregul forum, sa stati de vorba cu alti fani, sa aflati cele mai noi stiri sau sa participati la RPG, va rugam sa va inregistrati in comunitatea noastra. (Daca aveti deja cont, inainte de a putea incepe, trebuie sa va conectati.)
Spor la postat!
Cantec de Gheata si Foc Romania
Parerea ta Imagineforum
Bine ati venit in Westeros!
Pentru a putea vizualiza intregul forum, sa stati de vorba cu alti fani, sa aflati cele mai noi stiri sau sa participati la RPG, va rugam sa va inregistrati in comunitatea noastra. (Daca aveti deja cont, inainte de a putea incepe, trebuie sa va conectati.)
Spor la postat!
Cantec de Gheata si Foc Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cantec de Gheata si Foc Romania

Comunitatea fanilor romani ai seriei Cantec de Gheata si Foc
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Parerea ta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Rang:
Rege

Mesaje : 282
Warn Bar : Parerea ta 111010
Data de inscriere : 25/05/2011
Parerea ta 2b33455e

Parerea ta Empty
MesajSubiect: Parerea ta   Parerea ta EmptyMar 31 Mai 2011 - 23:21

In cadrul acestui topic iti poti lasa parerea despre carte si continutul acesteia.
Sus In jos
Rhaegar
Rhaegar

Rang:
Ucenic

Berbec Caine
Mesaje : 6
Warn Bar : Parerea ta 111010
Data nasterii : 24/03/1994
Data de inscriere : 21/06/2012
Varsta : 30
Parerea ta 2b33455e

Parerea ta Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta   Parerea ta EmptySam 17 Noi 2012 - 5:18

dupa parerea mea e cea mai slaba carte din Cantec, adica doar cap cu Brienne sau Arya mai aveau ceva interesant in rest, nu stiu nici nu se compara cu primele 3 volume, si nici cu Dansul, parerea mea e ca batranului nu ia reusit cartea asta
Sus In jos
Ghanda
Ghanda

Rang:
Rege

Berbec Caine
Mesaje : 941
Warn Bar : Parerea ta 111010
Data nasterii : 27/03/1994
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : In drum spre Westeros ;)
Parerea ta 13

Parerea ta Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta   Parerea ta EmptyMier 21 Noi 2012 - 5:41

In topul personal al celor 5 carti, si pentru mine Festinul e pe ultimul loc nu din cauza personajelor noi, ele mi-au placut, ci din cauza ca lipseau mare parte din personajele vechi. Totusi, "batranul" a fost obligat sa-si imparta cumva miile de pagini care trebuiau sa fie volumul 4 in doua, si a ales aceasta metoda... Si dupa parerea mea, 5-ul a compensat din plin Smile.

Plus ca mi-a placut ca actiunea s-a concentrat mai mult pe Debarcader, asa n-am pierdut sirul evenimentelor de acolo si mai ales mi-au placut capitolele cu Jaime, mi-au oferit ocazia sa vad alta fateta a acestui personaj... deci desi mi-au placut mai mult celalalte romane, nu inseamna ca nu mi-a placut enorm volumul 4 Smile
Sus In jos
http://jurnalul-unei-cititoare.blogspot.ro/
Continut sponsorizat


Rang:


Parerea ta Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta   Parerea ta Empty

Sus In jos
 

Parerea ta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cantec de Gheata si Foc Romania :: Cantec de Gheata si Foc :: Volumele :: Festinul Ciorilor-