Cantec de Gheata si Foc Romania
Ep 03 - What is Dead May Never Die Imagineforum
Bine ati venit in Westeros!
Pentru a putea vizualiza intregul forum, sa stati de vorba cu alti fani, sa aflati cele mai noi stiri sau sa participati la RPG, va rugam sa va inregistrati in comunitatea noastra. (Daca aveti deja cont, inainte de a putea incepe, trebuie sa va conectati.)
Spor la postat!
Cantec de Gheata si Foc Romania
Ep 03 - What is Dead May Never Die Imagineforum
Bine ati venit in Westeros!
Pentru a putea vizualiza intregul forum, sa stati de vorba cu alti fani, sa aflati cele mai noi stiri sau sa participati la RPG, va rugam sa va inregistrati in comunitatea noastra. (Daca aveti deja cont, inainte de a putea incepe, trebuie sa va conectati.)
Spor la postat!
Cantec de Gheata si Foc Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cantec de Gheata si Foc Romania

Comunitatea fanilor romani ai seriei Cantec de Gheata si Foc
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Ep 03 - What is Dead May Never Die

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ghanda
Ghanda

Rang:
Rege

Berbec Caine
Mesaje : 941
Warn Bar : Ep 03 - What is Dead May Never Die 111010
Data nasterii : 27/03/1994
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : In drum spre Westeros ;)
Ep 03 - What is Dead May Never Die 13

Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die EmptyVin 13 Apr 2012 - 5:32

Dupa cum am fost obisnuiti, cu cateva zile inainte de aparitia noului episod, ni se ofera un scurt preview:

Episodul apare luni, 16 aprilie.


Ultima editare efectuata de catre Ghanda in Mar 17 Apr 2012 - 5:02, editata de 1 ori
Sus In jos
http://jurnalul-unei-cititoare.blogspot.ro/
Lannister
Lannister

Rang:
Mana

Taur Maimuta
Mesaje : 568
Warn Bar : Ep 03 - What is Dead May Never Die 111010
Data nasterii : 15/05/1992
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Season 3 is here :D
Ep 03 - What is Dead May Never Die 6

Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Re: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die EmptyVin 13 Apr 2012 - 6:14

In sfarsit niste actiune. De abia astept Very Happy
Sus In jos
http://cuvintedesprecuvinte.blogspot.com/
Ghanda
Ghanda

Rang:
Rege

Berbec Caine
Mesaje : 941
Warn Bar : Ep 03 - What is Dead May Never Die 111010
Data nasterii : 27/03/1994
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : In drum spre Westeros ;)
Ep 03 - What is Dead May Never Die 13

Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Re: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die EmptyMar 17 Apr 2012 - 2:32

Episodul acesta a fost clar meu preferat de pana acum, pentru ca inca de cand am vazut "Shadow tease" am tot asteptat sa vad cap-coada fara intreruperi ghicitoarea lui Varys. Sper din suflet sa-mi amintesc bine si povestioara sa fi aparut si in carte (altfel o sa pierd ceva timp astazi, cautand-o degeaba).

Si il detest pe Theon. Nu-mi amintesc sa ma fi enervat chiar atat de tare cand am citit cartea, dar acum ma scoate din minti. Mai bine isi ardea figura si se inchina lui R'hllor decat sa arda scrisoarea aia!

Inside Episode 3:
Sus In jos
http://jurnalul-unei-cititoare.blogspot.ro/
Sory_Luciano
Sory_Luciano

Rang:
Maester

Varsator Cal
Mesaje : 365
Warn Bar : Ep 03 - What is Dead May Never Die 111010
Data nasterii : 07/02/1990
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 34
Localizare : Bystrzyca Klodzka, Polonia
Stare de spirit : youth worker
Ep 03 - What is Dead May Never Die 4

Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Re: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die EmptyLun 23 Apr 2012 - 7:15

Episodul 3 ne duce deja mai adânc în poveste și tocmai vedem cum arată Brienne, care eu nu țin minte să fi fost blondă, dar în rest se potrivește, urâțică, cu pieptul plat și înaltă de zici că e iubita lu' Gregor Clegane (Muntele).

Ghicitoarea lui Varys apare și în carte deși eu mi-o amintesc mai lungă, parcă prea e scurtată în film, oricum scopul și l-a atins.

Mi-a părut bine că lui Maester Pycele i s-a înfundat, prea era arogant și enervant. Pentru mine maesterii ideali sunt Luwin și Aemon.

Odată cu episodul ăsta Theon a intrat definitiv pe o cale care va aduce mari nenorociri (inclusiv pentru el), iar taică-său e la fel de enervant și greu de suportat.

Secvențele dintre regele Renly și regina sa, Margaery, sunt de-a dreptul haioase și stânjenitoare pentru el, dar nu-mi bag nasul în viețile altora, așa că eu unul îi las să se bucure fiecare cum știe mai bine.

Sus In jos
http://recenziibeletristica.blogspot.com/
EnDor
EnDor

Rang:
Paj

Varsator Pisica
Mesaje : 217
Warn Bar : Ep 03 - What is Dead May Never Die 111010
Data nasterii : 12/02/1975
Data de inscriere : 28/08/2013
Varsta : 49
Localizare : Cluj-Napoca
Ep 03 - What is Dead May Never Die 2

Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Re: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die EmptyVin 6 Sept 2013 - 2:24

Link-ul catre TvBlog la "2x03 - What is Dead May Never Die" este aici
Sus In jos
Continut sponsorizat


Rang:


Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty
MesajSubiect: Re: Ep 03 - What is Dead May Never Die   Ep 03 - What is Dead May Never Die Empty

Sus In jos
 

Ep 03 - What is Dead May Never Die

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cantec de Gheata si Foc Romania :: Game of Thrones (Urzeala Tronurilor) :: Sezonul 2 :: Episoade-